انواع سیر و موسیر
خانه / درباره ما

درباره ما

مجموعه گروه کشاورزی سودا سه پیاز حاصل در کنار هم قرار گرفتن کشاورزان مجرب و صاحب تخصص و مدیران متعهد و آشنا به علوم روز می باشد. این مجموعه با استفاده از تجربه سالها فروش به روش های سنتی و افزودن روشهای نوین به آن در صدد است تا پیاز و دیگر محصولات پیازی را بصورت مستقیم با برند سودا سه پیاز تولید و روانه بازارهای داخلی و خارجی نماید.


در بازار داخلی، ترویج و تبلیغ استفاده از پیاز و خرید ان به صورت مستقیم و در بازارهای خارجی تلاش در راه اعتلای نام جمهوری اسلامی ایران به عنوان عرضه کننده محصولات با کیفیت مدنظر بوده است.
در کنار کیفیت به عنوان مهمترین شاخصه محصولات ما، نحوه قیمت گذاری به گونه ای که قدرت خرید بهترین محصول برای همه اقشار جامعه در داخل کشور میسر باشد و در خارج از کشور نیز توان رقابت با دیگر محصولات مشابه را داشته باشیم از جمله دغدغه های فعالین این مرکز می باشد.
دسترسی وسیع و مستقیم به منابع دسته اول، تشویق و ترغیب کشاورزان به عدم استفاده از داروهای شیمیایی و غیرمجاز و رعایت کلیه نکات در جمع آوری، بسته بندی و حمل و نقل انواع پیاز و سیر و موسیر، حتی بالاتر از استانداردهای داخلی و جهانی به عنوان مزیت رقابتی ما می باشد.


شعار ما کیفیت بالای محصولات می باشد و هرگز آن را فدای دستیابی به قیمت رقابتی در بازار نخواهیم کرد، هرچند در حال حاضر نیز قیمت های ما با در نظر گرفتن کیفیت، مناسب ترین می باشد.
همه آنچه که بودیم و هستیم لطف رب جلیل و توکل مدیران و پرسنل مجموعه به او می باشد و در صدد هستیم تا کاستی های خود را در کوتاه ترین زمان جبران نماییم. در این راه همراهی شما، برگ برنده مرکز سودا سه پیاز می باشد.

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق راه های ارتباطی موجود، با ما در ارتباط باشید.

سیر و موسیر
کانال موسیر ایران کانال سیر ایران